WARTO WIEDZIEĆ
Osiedle Kaliny Szczecin
18 wrz
8:10

Jakie mieszkanie kupić w Szczecinie?

Podjąłeś decyzję o kupnie mieszkania w Szczecinie? To zapewne jeden z najpoważniejszych kroków w Twoim życiu. Upewnij się, że lokal, który wybierzesz, będzie w bardzo dobrym stanie, a jego cena nie będzie zbyt zawyżona. Pamiętaj, by w momencie podjęcia decyzji o skorzystaniu z pomocy biura nieruchomości, przejrzeć oferty kilku z nich. To pomoże dać Ci wstępne rozeznanie dotyczące ceny i oferowanego standardu mieszkań. Ponadto znaczną część tych samych mieszkań znajdziesz w ofercie różnych biur. Wybraliśmy 10 najpopularniejszych biur nieruchomości w Szczecinie, by sprawdzić, w jakich cenach oferują najczęściej wyszukiwane 2-pokojowe mieszkania, w jednej z najpiękniejszych i najbardziej obleganych dzielnic Szczecina – Prawobrzeża.

Mapa Nieruchomości – biuro w swojej ofercie ma szeroki przekrój mieszkań w dzielnicy Prawobrzeże. Od niewielkich 28-metrowych kawalerek, po przestronne kilkupokojowe mieszkania. Ceny mieszkań 2-pokojowych mają bardzo dużą rozpiętość, gdyż zaczynają się od 200 000 zł, a kończą na ponad 300 000 zł.  Dla porównania za kwotę 320 000 zł możemy znaleźć ofertę mieszkania 3-pokojowego z rynku wtórnego. Więcej informacji na temat oferty: https://mapa.nieruchomosci.pl

Świat Nieruchomości – biuro oferuje sprzedaż 2-pokojowego mieszkania z rynku wtórnego w dzielnicy Prawobrzeże, za średnią cenę 240 000 zł. W ofercie znalazły się również mieszkania, których cena oscyluje w granicach aż 400 000 zł. Te najdroższe leżą natomiast w sąsiedztwie Puszczy Bukowej.

Elite Nieruchomości – biuro oferuje sprzedaż 2-pokojowego mieszkania za średnią kwotę 250 000 zł. Ich ofertę tworzą głównie mieszkania z rynku wtórnego, w części urządzone. Biuro nie posiada jednak zbyt dużej oferty wyboru najpopularniejszych mieszkań 2-pokojowych.

Komfort Nieruchomości – to małe biuro nieruchomości, które posiada skromną ofertę mieszkań. Chcąc kupić 2-pokojowy lokal na Prawobrzeżu, otrzymamy ofertę zaledwie jednego mieszkania, w cenie 208 000 zł.

Ryzo nieruchomości – to biuro działające na szczecińskim rynku nieruchomości od 1992 roku. W jego ofercie niestety nie znajdziemy wyboru wśród mieszkań leżących w dzielnicy Prawobrzeże. Biuro w tej części miasta oferuje jeden lokal 2-pokojowy, w cenie 208 000 zł.

Extra Invest Nieruchomości Szczecin – popularne w Szczecinie biuro nieruchomości, nie posiada w swojej ofercie mieszkań w dzielnicy Prawobrzeże.

Pomerania Szczecin – szukając oferty mieszkania w dzielnicy Prawobrzeże, otrzymaliśmy jeden wynik, 2-pokojowego lokalu w cenie 208 000 zł.

Bonus Nieruchomości  – to biuro nieruchomości, które w swojej ofercie posiada mieszkania położone w dzielnicy Prawobrzeże. Znajdziemy tam lokale w większości 3- i 4-pokojowe. Ich ceny, w zależności od standardu zaczynają się od 249 000 zł i dochodzą nawet do 579 000 zł. W swojej ofercie, biuro nieruchomości BONUS posiada, również ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 44,6m2 wraz z witryną w cenie 299 000 zł. Lokal również jest położony w dzielnicy Prawobrzeże.

Multi Nieruchomości –  to biuro działające na terenie całej Polski, skupiające pod swoimi skrzydłami, nawet najmniejsze miejscowości. Co ciekawe, w ofercie mieszkań 2-pokojowych w dzielnicy Prawobrzeże, biuro oferuje zaledwie 1 mieszkanie, w cenie 208 000 zł.

Arka – to jedno z najstarszych biur nieruchomości, działające na terenie Szczecina, nieprzerwanie od 1996 roku. Wśród konsumentów cieszy się zaufaniem i zainteresowaniem. Jak przedstawia się oferta mieszkań 2-pokojowych? Z powodzeniem znajdziemy takie, których cena zaczyna się od 190 000 zł, natomiast chcąc kupić lokal o wysokim standardzie, musimy być przygotowani na kwotę 400 000 zł

« »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.