WARTO WIEDZIEĆ
Mieszkanie w Kiełczów deweloper
23 paź
12:06

Nowe realizacje mieszkań z ogródkiem pod Wrocławiem, ile kosztują?

Obecny rynek deweloperski przeżywa prawdziwy rozkwit. Społeczeństwo obejmujące wyż demograficzny, czyli współcześni trzydziestolatkowie, coraz chętniej wyprowadzają się ze swoją rodziną poza centrum głośnego, zanieczyszczonego, dużego miasta. Nowe mieszkania, zrealizowane przez firmę Opty-Dom Development Sp. z.o.o., z siedzibą w Kiełczowie, stanowią niezwykle konkurencyjną i atrakcyjną ofertę dla poszukujących klimatycznego mieszkania z ogródkiem w podwrocławskiej miejscowości.

Kiełczów – blisko przyrody i dużo własnej przestrzeni

Deweloper Opty-Dom, po odniesionym sukcesie inwestycji „Agrestowa Osada” oraz pierwszego etapu „Lawendowej Alei”, tym razem wychodzi z propozycją atrakcyjnych apartamentowców, będących kontynuacją zabudowy ul. Lawendowej w Kiełczowie. Niewątpliwym atutem jest bardzo niska, bo tylko trzykondygnacyjna zabudowa budynku, nietuzinkowość każdego z lokali, wysoka jakość wykonania w bardzo przystępnych cenach.

Mieszkanie z ogródkiem KiełczówW zależności od zapotrzebowania, do wyboru są mieszkania o różnej powierzchni, posiadające od trzech do nawet sześciu pokoi. Wszystkie mieszkania są dwukondygnacyjne. W części dolnej znajdują się większe apartamentowce, które obejmują parter oraz pierwsze piętro. Każdy posiada odrębny ogródek, z częścią tarasową. Natomiast w części górnej, stanowiącej drugie piętro oraz poddasze, każde oferowane mieszkanie posiada balkon, który może być odkryty bądź zabudowany. Poddasze stanowi kameralną część mieszkalną, poprzez zastosowanie formy antresoli. Całe osiedle składa się z pięciu tego typu budynków, otoczone zielenią, jednocześnie będące w zasięgu zaplecza gastronomiczno-handlowego. Mieszkania stanowią atrakcyjną propozycję do rozważenia dla młodych rodzin, z racji, że naprzeciw realizowanej inwestycji znajdują się żłobek, dwa przedszkola, szkoła podstawowa, a nawet przychodnia zdrowia.

Osiedle będzie posiadało wydzielone place zabaw, jednakże z racji usytuowania w zacisznym spokojnym miejscu, dzieci mają dużo zielonej przestrzeni wokoło domu. Rodzice mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, we własnym ogrodzie. Otoczenie blisko przyrody sprzyja do aktywnego spędzania czasu całą rodziną, a wieczory do grillowania z przyjaciółmi. W ten sposób można spełnić marzenie o mieszkaniu z ogródkiem, jednocześnie pozostając blisko granic dużego miasta, Wrocławia. Najbliższa, wrocławska galeria handlowa „Korona” znajduje się cztery kilometry od osiedla. Dojazd samochodem powinien zająć zaledwie kilka minut.

Mieszkaniu we Wrocławiu czy pod Wrocławiem?

Szeregówki KiełczówW centrum Wrocławia jest praktycznie niemożliwe zakupić duże, przestrzenne mieszkanie z własnym ogródkiem albo otoczone zielenią i jeszcze w bardzo przystępnej cenie. Pozostaje szukanie podobnego miejsca na przedmieściach miasta, lecz jest wówczas oddalone o kilka kilometrów od centrum. W tej samej odległości można dostać atrakcyjne, nowoczesne i zupełnie nowe mieszkanie z ogródkiem w Kiełczowie, wykonywane przez dewelopera Opty-Dom. Firma posiada aktualnie promocję w zabudowie szeregowej domku jednorodzinnego z ogródkiem, o całościowej powierzchni ponad stu metrów, w atrakcyjnej cenie 3805 zł za metr kwadratowy[1]. Zakupując mieszkanie na osiedlu Lawendowa Aleja, można spełnić marzenie o posiadaniu przestrzennego, stylowego wnętrza, pokoju bezpośrednio pod skośnym dachem, własnego ogródka, miejsca parkingowego i to wszystko w spokojnym, pełnym zieleni otoczeniu. Dla dużej rodziny z dziećmi będzie to atrakcyjne i najlepsze lokalizacyjne rozwiązanie.

Aleja Lawendowa – II Etap

Deweloper planuje zakończyć budowlę osiedla na IV kwartał 2019 roku. Warto spieszyć się z decyzją, ponieważ mieszkania o charakterze rodzinnej willi, rozchodzą się w tempie ekspresowym. Firma zapewnia kompleksową obsługę, pomoc przy wyborze najbardziej adekwatnego lokum. Dopilnuje wszelkich formalności, związanych z kupnem. Dysponuje również własną ofertą kredytową, w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych.

[1] http://alejalawendowa.pl/promocje/

« »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.